Магазин роллера для роллерів
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок
Кошикпокупок:
Адреса:Київ, вул. Академіка Кримського 4А
Графік роботи:пн.-пт. 10:00-19:00
сб.-нб. 10:00-17:00

 

УкраїнськаРусский

Комплектуючі запчастини для роликів

Сортування:
Відображати:
 
Очистити всі фільтри

Корзина товаров

Запчастини для роликів

Магазин Rollerland пропонує Вам купити запчастини для роликів в Києві чи з доставкою по всій Україні. Які б у Вас не були дорогі та якісні ролики, але на них є певні комплектуючі, які можуть зношуватися, стиратися, ламатися або просто ви захочете проапгрейдити свої ролики і поставити на них наприклад швидкісну триколісну раму з великими колесами.

Рами для роликів

Рами дуже важко зламати чи пошкодити, тому, зазвичай,  їх міняють для апгрейду роликів. Наприклад щоб роликові ковзани їхали набагато швидше ставлять рами з великими колесами або щоб ролики стали більш маневреними для слалому (фігурному катанню по конусах) ставлять коротші рами. В нашому магазині Rollerland можна купити:

  • чотириколісні рами довжиною: 219 мм (колеса 72 мм), 231 мм (колеса 76 мм), 243 мм (80 мм);
  • триколісні рами під колеса 90 мм, 100 мм, 110 мм, 125 мм.

Радимо Вам звернути увагу на сети рам з колесами та підшипниками, за рахунок цього ви можете зекономити кошти та купити все на 20-40% дешевше в сумі.

Також у нас в магазині Rollerland Ви можете купити багато інших запчастин для роликів: баклі, осі, болти, шнурки, втулки, та інші запчастини. Ми можемо вам їх встановити та поремонтувати Ваші ролики безкоштовно прямо у нас в магазині.

Hyper Dakine USD Lasting K2 skates Seba Osprey Powerslide Fila Rollerblade Matter