Магазин роллера для роллерів
Святошин, Житомирська, Академмістечко

м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А

Позняки

м. Київ, вул. Срібнокільська, 1

Графік роботи обох магазинів:
Понеділок-п'ятниця: 10.00 - 19.00
Субота-неділя: 10.00 - 17.00
Святошин, Житомирська, Академмістечко
м. Київ, вул. Академіка Кримського, 4А
Позняки
м. Київ, вул. Срібнокільська, 1

 

УкраїнськаРусский

Жіночі ролики

Сортування:
Відображати:
Стиль катання
Колекція
 
Очистити всі фільтри

Корзина товаров

Купити жіночі ролики

Технічний прогрес все більше віддаляє нас від природи, активного відпочинку і спорту. Згадаймо своє дитинство: нестримні веселощі, бажання постійного руху, м'ячі, класики, догонялки, велосипеди, але мрією майже кожної дівчинки були ролики. Ми допоможемо вам забути про комп'ютер, телевізорі і, звичайно ж, про кухню. Дорогі жінки, наш інтернет-магазин RollerLand пропонує вам брендові роликові ковзани найкращих компаній світу - Rollerblade, Seba, Powerslide, Fila. Хороша якість, практичність, комфортність і відмінний дизайн - головні риси цих брендів. Вони вже давно користуються в Україні, та й в усьому світі, широкою популярністю. Ви можете підібрати в нашому інтернет-магазині будь-які роликові ковзани.

Правильно вибираємо ролики жіночі

Потрібно чітко визначитися з підходящим для вас стилем катання. Найпопулярнішими в Україні є фітнес і фріскейт стилі катання. Ролики стилю фітнес - для більш легкого катання, воно передбачає плавні повороти, стрибки з невеликої висоти, їзду вперед-назад. Ролики відмінно підходять для катання по парку або вулиці, і не розраховані на більш складні рухи, елементи і трюки. Жіночі ролики стилю фітнес забезпечують максимальний комфорт і зручність. Ковзани мають обмеження по вазі залежно від моделі. Rollerblade і Fila - лідери у виготовленні такої продукції. Можна купити жіночі ролики з доставкою в Києві або в будь-яке місто по Україні в нашому інтернет-магазині.

Вільний стиль катання притаманний роликам фріскейт. Складні трюкові елементи в русі: слалом, стрибки з великої висоти, слайди, дозволяють відчути почуття драйву й небувалою швидкістю. Вони відмінно підходять і для більш простого катання, і для відпочинку з сім'єю. Ціна роликів стилю фріскейт вище ціни фітнес роликів, і це не дивно - вони є самими універсальними і більш дорогими у виробництві. Найкращими фірмами виробниками фріскейт роликів є компанії Rollerblade, Seba, Fila, Powerslide, які завжди є в наявності в нашому магазині.

Тому перед тим як купити жіночі ролики в Києві за низькою ціною, варто звернути увагу на фірму-виробника, щоб вибрати найякісніші роликові ковзани. Різним моделям притаманні різні особливості - це і жорсткість черевика, і наявність слайдера, якість і можливості рами, надійна функція шнурівки, верхня і нижня баклі. У нашому інтернет-магазині Вам допоможуть підібрати ролики бажаної якості і потрібної ціни. За допомогою нашого сайту можна купити брендові жіночі роликові ковзани в Києві і в Україні.

Перед покупкою обов'язково приміряйте ролики, черевик повинен щільно облягати ногу, адже під час катання він буде ставати більш вільним, тому дуже важливо, щоб Ви відчували себе максимально комфортно - п'ята повинна бути зафіксованою, а стопа не повинна бовтатися, але і перестаратися з фіксацією теж не варто, все має бути в міру. Великий асортимент, широкий і детальний опис категорій роликів допоможуть вам швидко, без ускладнень і зайвої витрати часу, купити жіночі роликові ковзани, які принесуть вам радість і задоволення. Після того, як визначитеся з моделлю роликів, варто також купити захист та інші необхідні аксесуари для катання.

Hyper Dakine USD Lasting K2 skates Seba Osprey Powerslide Fila Rollerblade Matter